ZÁPAS
20.08.19 | kvalifik. | Marine Partaud | Lara Schmidt | 3-6, 6-4, 10-3 | W25 Braunschweig | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marine Partaud vs. Lara Schmidt - Vzájemné zápasy
20.08.19 | kvalifik. | Marine Partaud | Lara Schmidt | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | W25 Braunschweig | antuka |
Marine Partaud form & Lara Schmidt form
Marine Partaud - poslední zápasy
W35 Mosquera - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Boca - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Madison Sieg | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ashton Bowers | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-4, - Marine Partaud - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Lagaev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Osuigwe | 0-6, 1-3, - Marine Partaud - skreč | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Sabastiani Leon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriella Price | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Lara Schmidt - poslední zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Bianca Bulat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |