ZÁPAS
18.02.19 | 1. kolo kval. | Marina Yudanov | Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | W25 Glasgow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Marina Yudanov | Irene Burillo Escorihuela | |
1. podání % | 40/63 (63%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/40 (65%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/23 (48%) | 7/21 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 26/46 (57%) | 26/63 (41%) |
Vyhrané body celkem | 63/109 (58%) | 46/109 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marina Yudanov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marina Yudanov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marina Yudanov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marina Yudanov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Yudanov | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marina Yudanov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Yudanov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Irene Burillo Escorihuela | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marina Yudanov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marina Yudanov vs. Irene Burillo Escorihuela - Vzájemné zápasy
18.02.19 | 1. kolo kval. | Marina Yudanov | Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Glasgow | tvrdý I. |
Marina Yudanov form & Irene Burillo Escorihuela form
Marina Yudanov - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.19 finále | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detail zápasu |
Irene Burillo Escorihuela - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu |