ZÁPAS
28.06.17 | 1. kolo | Marina Melnikova | Anastasiya Shoshyna | 6-3, 6-3 | Lund | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marina Melnikova | Anastasiya Shoshyna | |
1. podání % | 39/56 (70%) | 36/54 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/39 (56%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/54 (61%) | 26/56 (46%) |
Vyhrané body celkem | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marina Melnikova vs. Anastasiya Shoshyna - Vzájemné zápasy
05.09.19 | 2. kolo | Marina Melnikova | Anastasiya Shoshyna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
28.06.17 | 1. kolo | Marina Melnikova | Anastasiya Shoshyna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Lund | antuka |
19.06.17 | 1. kolo | Marina Melnikova | Anastasiya Shoshyna | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Ystad | antuka |
Marina Melnikova form & Anastasiya Shoshyna form
Marina Melnikova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Anastasiya Shoshyna - poslední zápasy
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Natalia Pietras | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
26.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Cristiana Ferrando | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 6-3, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 6-77, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, Julia Terziyska - skreč | detail zápasu |