ZÁPAS
16.07.19 | 1. kolo | Marina Benito | Alexandra Silva | 6-0, 6-2 | W15 Don | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Marina Benito | Alexandra Silva | |
1. podání % | 31/45 (69%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 8/16 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/38 (61%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkem | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marina Benito | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Marina Benito | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Marina Benito | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Marina Benito | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Silva | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marina Benito | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Alexandra Silva | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Benito | 3-1 | |
0-0, 30-0 | ||
4-1 | Alexandra Silva | |
0-0 | ||
Marina Benito | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alexandra Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Španielsko
05.06.00, 23 Let
05.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
26.03.01, 23 Let
26.03.01, 23 Let
Marina Benito vs. Alexandra Silva - Vzájemné zápasy
16.07.19 | 1. kolo | Marina Benito | Alexandra Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Don | koberec |
Marina Benito form & Alexandra Silva form
Marina Benito - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 3-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 3-1, Celia Anson Sanchez - skreč | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Jessica Failla | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Unknown Player | Unknown Player - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Irene Fuster Hidalgo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucia Rubio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Candela Aparisi Gonzalez-Vallarino | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Laura Marti | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Candela Yecora | 0-6, 6-74 | detail zápasu |
Alexandra Silva - poslední zápasy
W15 Don - koberec | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Nataly Miroslavova Ninova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Ines Oliveira | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Matilde Morais | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Tomoe Yazawa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Benito | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Ana Conde Vendrell | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 0-6 | detail zápasu |