ZÁPAS
13.11.18 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Sara Lanca | 6-0, 6-3 | Castellon | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marina Bassols Ribera | Sara Lanca | |
1. podání % | 25/46 (54%) | 21/46 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/25 (68%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/46 (67%) | 19/46 (41%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Sara Lanca | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marina Bassols Ribera | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marina Bassols Ribera | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marina Bassols Ribera vs. Sara Lanca - Vzájemné zápasy
13.11.18 | 1. kolo | Marina Bassols Ribera | Sara Lanca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Castellon | antuka |
Marina Bassols Ribera form & Sara Lanca form
Marina Bassols Ribera - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detail zápasu |
Sara Lanca - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |