Brazília
26.04.97, 26 Let
10 178 $
26.04.97, 26 Let
10 178 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Erika Drozd Pereira vs. Mariia Tkacheva - Vzájemné zápasy
06.05.18 | 2. kolo kval. | Mariia Tkacheva | Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Erika Drozd Pereira form & Mariia Tkacheva form
Erika Drozd Pereira - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-5, 0-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 6-1, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Florencia Araya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Helena Jansen Figueras | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Melisa Morales | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Carla Lucero | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.18 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Anais Kikuchi | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Aimee Tarun | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Priyanka Shah | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Irina Lapustina | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Mariya Khylymendyk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Anna Laguza | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Chloe Hamlin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Marcela Bueno | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Mariia Tkacheva - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Arabella Koller | 1-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Hina Inoue | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Mia Sarcev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu |