Rusko
13.12.95, 28 Let
13.12.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.04.96, 27 Let
14.04.96, 27 Let
Anastasia Kuprina vs. Mariia Tcakanian - Vzájemné zápasy
29.10.12 | 2. kolo kval. | Mariia Tcakanian | Anastasia Kuprina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Anastasia Kuprina form & Mariia Tcakanian form
Anastasia Kuprina - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Honoka Uchiyama | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Daianne Hayashida | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Vilena Petrova | 3-6, 7-65, 10-8 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kadagidze | 6-2, 3-2, Anna Kadagidze - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Florencia Massardo Brain | Florencia Massardo Brain - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Oborina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Holly Verner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shyianok | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Mariia Tcakanian - poslední zápasy
Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.14 1. kolo | vs. Petra Rohanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Gogol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.14 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.14 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
06.10.14 1. kolo | vs. Viktoryia Mun | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.14 2. kolo | vs. Adriana Sosnovschi | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
29.09.14 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo | vs. Tamar Kutubidze | 3-6, 1-4, - Mariia Tcakanian - skreč | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo | vs. Saray Sterenbach | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.14 1. kolo | vs. Violetta Degtiareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
30.06.14 2. kolo | vs. Ekaterina Tsiklauri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.14 semifinále | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.06.14 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.14 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
23.06.14 1. kolo | vs. Sofia Kvatsabaia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Anastasiya Saitova | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.05.14 1. kolo | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.05.14 kvalifik. | vs. Veronika Stotyka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.14 1. kolo | vs. Yekaterina Gubanova | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.14 2. kolo | vs. Ludmila Vasilieva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
07.04.14 1. kolo | vs. Shakhnoza Khatamova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.14 čtvrtfinále | vs. Anastasia Rudakova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.04.14 2. kolo | vs. Alexandra Grinchishina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Amaia Ormazabal-Oregui | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.14 2. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-6, - Mariia Tcakanian - skreč | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
17.02.14 2. kolo kval. | vs. Maria Palhoto | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valladolid - tvrdý | ||||
15.07.13 1. kolo | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
24.06.13 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
17.06.13 2. kolo | vs. Dunja Stamenkovic | 0-6, 6-710 | detail zápasu | |
17.06.13 1. kolo | vs. Tomoko Dokei | 7-5, 6-72, 6-2 | detail zápasu |