ZÁPAS
24.11.19 | 2. kolo kval. | Mariia Bergen | Anna Laura Hinka | 6-1, 3-6, 10-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
12.06.01, 22 Let
10 384 $
12.06.01, 22 Let
10 384 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.05.02, 21 Let
11.05.02, 21 Let
Mariia Bergen vs. Anna Laura Hinka - Vzájemné zápasy
24.11.19 | 2. kolo kval. | Mariia Bergen | Anna Laura Hinka | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Mariia Bergen form & Anna Laura Hinka form
Mariia Bergen - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Eva Marie Desvignes | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana De Simone | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-65, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Ioana Zvonaru | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bathellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Gorska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Oceanne Lopez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lara Stojanovski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Yakimova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Anna Laura Hinka - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-3, 6-72, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mariia Hlahola | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Utaka Kishigami | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Olivia Elliott | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Syrova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-72, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Polina Khartsii | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |