ZÁPAS
21.10.18 | 1. kolo kval. | Mariella Minetti | Paulina Engback | 6-0, 6-4 | Stockholm | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Mariella Minetti | Paulina Engback | |
1. podání % | 31/46 (67%) | 39/46 (85%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/31 (65%) | 13/39 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/15 (40%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 30/46 (65%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body celkem | 56/92 (61%) | 36/92 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Fínsko
04.08.99, 24 Let
04.08.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
13.10.00, 23 Let
13.10.00, 23 Let
Mariella Minetti vs. Paulina Engback - Vzájemné zápasy
21.10.18 | 1. kolo kval. | Mariella Minetti | Paulina Engback | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
Mariella Minetti form & Paulina Engback form
Mariella Minetti - poslední zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Naoko Eto | 1-6, 0-1, - Mariella Minetti - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Carol Plakk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Krsko - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 2-6, 7-68, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
28.11.18 2. kolo | vs. Manca Pislak | 5-7, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.11.18 kvalifik. | vs. Silvia Saccani | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Emilie Elde | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.18 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anette Munozova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Martina Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Engback | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Alia Lex | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Nevena Sokovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Paulina Engback - poslední zápasy
W15 Varberg - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palic - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Aza Petrova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Magdelini Lesvidou | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsingborg - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Hanna Schmidt Axelsson | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Cornelia Lister | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Peggy Rooke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Hanna Schmidt Axelsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Helsingborg - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Caroline Rohde-Moe | 0-6, 0-6 | detail zápasu |