ZÁPAS
13.10.17 | semifinále | Marie Benoit | Estrella Cabeza-Candela | 6-4, 2-6, 6-3 | Seville | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Marie Benoit | Estrella Cabeza-Candela | |
1. podání % | 48/74 (65%) | 64/90 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/48 (54%) | 37/64 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 6/7 (86%) |
Vyhrané body z returnu | 44/90 (49%) | 36/74 (49%) |
Vyhrané body celkem | 82/164 (50%) | 82/164 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 8 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marie Benoit vs. Estrella Cabeza-Candela - Vzájemné zápasy
13.10.17 | semifinále | Marie Benoit | Estrella Cabeza-Candela | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Seville | antuka |
Marie Benoit form & Estrella Cabeza-Candela form
Marie Benoit - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Estrella Cabeza-Candela - poslední zápasy
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - skreč | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W60 Les - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - skreč | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - skreč | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - skreč | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
12.10.18 čtvrtfinále | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - skreč | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.06.18 finále | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.18 semifinále | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
18.05.18 čtvrtfinále | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.18 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu |