Taliansko
07.06.98, 25 Let
07.06.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sarah Stoerbrauck vs. Marianna Natali - Vzájemné zápasy
17.04.17 | 1. kolo kval. | Marianna Natali | Sarah Stoerbrauck | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Sarah Stoerbrauck form & Marianna Natali form
Sarah Stoerbrauck - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Karolayne Da Rosa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Marianna Natali | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.16 kvalifik. | vs. Anna Stefani | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Arianna Capogrosso | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Karolina Cechova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Elyse Lavender | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.05.16 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.16 kvalifik. | vs. Anna Maria Kalavska | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
11.04.16 kvalifik. | vs. Natasha Bredl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.10.15 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Julia Fisch | 2-6, 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.15 kvalifik. | vs. Nikola Dolakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
12.10.15 1. kolo kval. | vs. Alessandra Lucchetta | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Madison Crawford | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.15 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Frederikke Svarre | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.15 kvalifik. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Camilla Priuli | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Marianna Natali - poslední zápasy
Hammamet - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Veronica Napolitano | 0-6, 2-4, - Marianna Natali - skreč | detail zápasu | |
San Severo - antuka | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo | vs. Benedetta Ivaldi | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Beatrice Torelli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Mariotto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.17 kvalifik. | vs. Anna Maria Procacci | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Alessia D'Auria | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Alessia Piran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
02.11.16 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 1-6, 0-4, - Marianna Natali - skreč | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
29.09.16 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 0-6, 0-1, - Marianna Natali - skreč | detail zápasu | |
28.09.16 2. kolo | vs. Paola Exposito Diaz-Delgad | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
10.09.16 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.16 čtvrtfinále | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.16 2. kolo | vs. Harmony Tan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.16 1. kolo | vs. Tea Faber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
01.09.16 2. kolo | vs. Claudia Giovine | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Emma Lioi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Verena Meliss | 2-6, 6-4, 1-4, - Marianna Natali - skreč | detail zápasu | |
Aprilia - antuka | ||||
09.08.16 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | - Marianna Natali - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
09.08.16 1. kolo | vs. Alessia Dario | 7-60, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.16 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Ludovica Fusco | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
28.07.16 čtvrtfinále | vs. Ganna Poznikhirenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu |