ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Maria Vittoria Viviani | Eveliina Koivupuisto | 6-0, 7-5 | W15 Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
28.12.97, 26 Let
28.12.97, 26 Let
Maria Vittoria Viviani vs. Eveliina Koivupuisto - Vzájemné zápasy
15.07.19 | 1. kolo kval. | Maria Vittoria Viviani | Eveliina Koivupuisto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | W15 Parnu | antuka |
Maria Vittoria Viviani form & Eveliina Koivupuisto form
Maria Vittoria Viviani - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Biot | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Krajmer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Greta Greco Lucchina | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-2, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Eunji Oh | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Anna Wise | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Eveliina Koivupuisto - poslední zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Polina Bezklubnaia | 2-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Marta Louise Soederberg | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Nelly Mezan | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
27.07.15 kvalifik. | vs. Marcela Bueno | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
20.07.15 kvalifik. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Alexiina Ahonkivi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bukhanko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
21.07.14 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 2-6 | detail zápasu |