ZÁPAS
11.11.19 | kvalifik. | Maria Timofeeva | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-1 | W25 Gwalior | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maria Timofeeva | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
1. podání % | 35/53 (66%) | 33/64 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/35 (57%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané break-bally | 7/9 (78%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 40/64 (63%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body celkem | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, A-40[BP] | ||
Maria Timofeeva | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
Maria Timofeeva | 2-1 | |
2-2 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maria Timofeeva | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
Maria Timofeeva | 4-3 | |
5-4 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maria Timofeeva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0 | ||
Maria Timofeeva | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Maria Timofeeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maria Timofeeva vs. Sravya Shivani Chilakalapudi - Vzájemné zápasy
11.11.19 | kvalifik. | Maria Timofeeva | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W25 Gwalior | tvrdý |
Maria Timofeeva form & Sravya Shivani Chilakalapudi form
Maria Timofeeva - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Stakusic | 2-6, 0-3, - Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 6-2, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
21.01.24 4. kolo | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.24 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Priscilla Hon | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Astra Sharma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-710, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 5-4, Kateryna Volodko - skreč | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 7-66, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Kaja Juvan | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Daria Saville | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Sravya Shivani Chilakalapudi - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
30.12.22 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |