ZÁPAS
21.01.17 | semifinále | Maria-Teresa Torro-Flor | Andrea Gamiz | 7-5, 6-4 | Hammamet | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maria-Teresa Torro-Flor | Andrea Gamiz | |
1. podání % | 49/65 (75%) | 41/59 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/49 (61%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/59 (54%) | 28/65 (43%) |
Vyhrané body celkem | 69/124 (56%) | 55/124 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maria-Teresa Torro-Flor vs. Andrea Gamiz - Vzájemné zápasy
21.01.17 | semifinále | Maria-Teresa Torro-Flor | Andrea Gamiz | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
08.10.12 | 1. kolo | Maria-Teresa Torro-Flor | Andrea Gamiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | St.Cugat | antuka |
Maria-Teresa Torro-Flor form & Andrea Gamiz form
Maria-Teresa Torro-Flor - poslední zápasy
Obidos - koberec | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wesley Chapel - antuka | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Katie Swan | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
18.01.18 2. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.18 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
01.11.17 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, - Maria-Teresa Torro-Flor - skreč | detail zápasu | |
31.10.17 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
14.10.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Dulgheru | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
13.10.17 čtvrtfinále | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.17 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.17 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-65, 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.17 semifinále | vs. Jessica Pieri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.17 čtvrtfinále | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Lidziya Marozava | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
20.08.17 finále | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.17 semifinále | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.17 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.08.17 2. kolo | vs. Sina Zuger | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.17 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Laura Deigman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Woking - tvrdý | ||||
03.08.17 čtvrtfinále | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.17 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 7-5, 4-6, 7-65 | detail zápasu |
Andrea Gamiz - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ljubljana - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
02.11.22 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |