Kanada
26.12.95, 28 Let
26.12.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
06.10.00, 23 Let
06.10.00, 23 Let
Noelly Longi Nsimba vs. Maria Tanasescu - Vzájemné zápasy
19.11.18 | 1. kolo kval. | Maria Tanasescu | Noelly Longi Nsimba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Noelly Longi Nsimba form & Maria Tanasescu form
Noelly Longi Nsimba - poslední zápasy
W25 Cancun - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cancun - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Shelby Prince | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Liz Pinson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
26.01.22 kvalifik. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.01.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.12.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Liz Pinson | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Joelle Kissell | 2-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Paris Corley | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Imperia Martinez Mora | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Lexington Reed | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Malaika Rapolu | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 5-7, 4-2, Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Dylan Cline | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Ariana Arseneault | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Shereen Peterson-Paul | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Maria Tanasescu - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detail zápasu |