ZÁPAS
11.03.19 | 1. kolo kval. | Maria Tanasescu | Enola Chiesa | 6-4, 5-7, 10-6 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Kanada
06.10.00, 23 Let
06.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maria Tanasescu vs. Enola Chiesa - Vzájemné zápasy
11.03.19 | 1. kolo kval. | Maria Tanasescu | Enola Chiesa | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Maria Tanasescu form & Enola Chiesa form
Maria Tanasescu - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Enola Chiesa - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - skreč | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detail zápasu |