Maria Lourdes Carle vs. Mariana Borges 09.03.2020

Maria Lourdes Carle vs. Mariana Borges 09.03.2020 - W25 Olimpia - porovnání

ZÁPAS

09.03.20kvalifik.Maria Lourdes Carle Mariana Borges 6-0, 6-0 Brazil W25 Olimpia antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Maria Lourdes CarleMariana Borges
1. podání %16/31 (52%)11/27 (41%)
Vyhrané body z 1.podání14/16 (88%)2/11 (18%)
Vyhrané body z 2.podání10/15 (67%)1/16 (6%)
Vyhrané body z returnu24/27 (89%)7/31 (23%)
Vyhrané body celkem48/58 (83%)10/58 (17%)
Dvojchyby48
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

1
Maria Lourdes Carle Maria Lourdes Carle podáva2-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
4-0Mariana Borges Mariana Borges podáva
0-0
Maria Lourdes Carle Maria Lourdes Carle podáva5-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-0
2
Maria Lourdes Carle Maria Lourdes Carle podáva0-0
0-0
1-0Mariana Borges Mariana Borges podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Maria Lourdes Carle Maria Lourdes Carle podáva2-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
3-0Mariana Borges Mariana Borges podáva
0-0
Maria Lourdes Carle Maria Lourdes Carle podáva4-0
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
5-0Mariana Borges Mariana Borges podáva
0-0
6-0

Maria Lourdes Carle
Argentina
10.02.00, 20 Let




551
63

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
15.05.99, 20 Let







Mariana Borges
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Maria Lourdes Carle vs. Mariana Borges - Vzájemné zápasy

09.03.20kvalifik.Maria Lourdes CarleMariana Borges6-0, 6-0 detail zápasuBrazil W25 Olimpia antuka

Maria Lourdes Carle - poslední zápasy

Brazil W25 Olimpia - antuka
12.03.20
1. kolo
vs. Jennifer Dourado Zimermman6-0, 6-2 výhradetail zápasu
12.03.20
2. kolo
vs. Marie Benoit1-6, 6-75 prohradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Paola Ueno Dalmonico6-0, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Mariana Borges6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
22.02.20
semifinále
vs. Carolina M. Alves6-73, 4-6 prohradetail zápasu
22.02.20
čtvrtfinále
vs. Katarina Kozarov6-1, 6-2 výhradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Elizabeth Mandlik6-1, 6-2 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Lia Karatancheva6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.02.20
finále
vs. Dasha Ivanova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.02.20
semifinále
vs. Leolia Jeanjean6-0, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
14.02.20
2. kolo
vs. Mary Closs7-5, 6-3 výhradetail zápasu
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Vanessa Ong6-2, 7-5 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Carolina M. Alves7-64, 6-4 výhradetail zápasu
USA W25 Daytona - antuka
14.01.20
2. kolo kval.
vs. Verena Meliss6-2, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
13.01.20
1. kolo kval.
vs. Risa Ushijima6-4, 6-1 výhradetail zápasu
USA W25 Naples - antuka
20.11.19
1. kolo
vs. Julyette Steur6-73, 6-73 prohradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Melanie Stokke3-6, 3-6 prohradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Victoria Hu6-4, 6-0 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Gianna Pielet6-0, 6-4 výhradetail zápasu
USA W25 Orlando - antuka
14.11.19
2. kolo
vs. Irina Fetecau3-6, 6-2, 5-7 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Katharina Gerlach4-6, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Peyton Stearns6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Olivia Tjandramulia6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Chile W60 Colina - antuka
06.11.19
1. kolo
vs. Daniela Seguel3-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Guillermina Naya6-75, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Bianca Lia Antican Gonzalez6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Paraguay W60 Asuncion - antuka
28.10.19
kvalifik.
vs. Barbara Gatica4-6, 6-4, 1-10 prohradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Eugenia Ganga6-4, 6-1 výhradetail zápasu
USA W15 Austin - tvrdý
24.10.19
2. kolo
vs. Charlotte Chavatipon3-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Kristina Novak6-2, 6-2 výhradetail zápasu

Mariana Borges - poslední zápasy

Brazil W25 Olimpia - antuka
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Laiza Sicatto Da Silva6-73, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Maria Lourdes Carle0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Chile W15 Santiago - antuka
02.10.19
1. kolo
vs. Maria Yapur Lopez1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Brazil W15 Sao - antuka
23.09.19
kvalifik.
vs. Camila Recalde0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Maria Alexandra Medeea Popescu0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
02.09.19
2. kolo kval.
vs. Anja Draskovic0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Georgia W15 Batumi - tvrdý
26.08.19
kvalifik.
vs. Urszula Nebelska2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kenya W15 Nairobi - tvrdý
14.08.19
1. kolo
vs. Cynthia Wanjala3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Kenya W15 Nairobi - tvrdý
08.08.19
2. kolo
vs. Tamara Barad Itzhaki0-6, 0-6 prohradetail zápasu
07.08.19
1. kolo
vs. Fatiya Shariff6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Colombia W15 Bucaramanga - antuka
24.04.19
1. kolo
vs. Lara Escauriza0-6, 0-6 prohradetail zápasu
24.04.19
kvalifik.
vs. Vivian Mayumi Toma6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Ecuador W15 Guayaquil - antuka
16.04.19
1. kolo
vs. Lara Escauriza2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Brazil W25 Campinas - antuka
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Despina Papamichail0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Argentina Villa Del - antuka
10.11.18
kvalifik.
vs. Maria Pereyra Sellart3-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Luna Morini3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Paraguay Luque - tvrdý
05.09.18
kvalifik.
vs. Mila Burek1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Paraguay Asuncion - antuka
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Haley Giavara1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Paraguay Lambare - antuka
19.08.18
kvalifik.
vs. Alexia Josefina Romero2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Ecuador Guayaquil - antuka
12.08.18
kvalifik.
vs. Dolores Molina Portela3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Ecuador Guayaquil - antuka
07.08.18
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Brazil Sao Jose - antuka
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Caroline Furlaneto2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Brazil Campinas - antuka
04.03.18
1. kolo kval.
vs. Raquel Martini0-6, 5-7 prohradetail zápasu
Brazil Sao Paulo - antuka
25.02.18
1. kolo kval.
vs. Madison Bourguignon1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Brazil Curitiba - antuka
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva6-3, 7-5 výhradetail zápasu
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Mirjam Bjorklund0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Brazil Catanduva - antuka
28.11.17
1. kolo
vs. Nathalia Wolf Gasparin0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Paraguay Encarnacion - antuka
06.11.17
kvalifik.
vs. Aida Kalimullina2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Paraguay Asuncion - antuka
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Miyumi Milagros Saguchi2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Paraguay Lambare - antuka
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Andrea Campodonico1-6, 6-75 prohradetail zápasu
<