ZÁPAS
16.07.20 | 1. kolo | Maria Ines Fonte | Matilde Jorge | 6-2, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Maria Ines Fonte | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Matilde Jorge | |
Maria Ines Fonte | 2-1 | |
0-0, 0-30 | ||
2-2 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-15, 40-A, 40-40 | ||
Maria Ines Fonte | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
4-2 | Matilde Jorge | |
0-0 | ||
Maria Ines Fonte | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 30-0 | ||
Maria Ines Fonte | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-0 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-40 | ||
Maria Ines Fonte | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Matilde Jorge | |
0-0 | ||
Maria Ines Fonte | 5-0 | |
5-1 | Matilde Jorge | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maria Ines Fonte vs. Matilde Jorge - Vzájemné zápasy
16.07.20 | 1. kolo | Maria Ines Fonte | Matilde Jorge | 6-2, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Maria Ines Fonte form & Matilde Jorge form
Maria Ines Fonte - poslední zápasy
W25 Setubal - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Min Liu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
06.11.20 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.20 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.11.20 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Funchal - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-0, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Matilde Morais | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Katriin Saar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Sashi Kempster | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Matilde Jorge - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Carole Monnet | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 6-72 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Santos Oliveira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Amarni Banks | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-4 | detail zápasu |