ZÁPAS
09.03.15 | 2. kolo | Constanza Vega | Alina Silich | 4-6, 6-4, 6-1 | Sao Jose | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Constanza Vega vs. Alina Silich - Vzájemné zápasy
09.03.15 | 2. kolo | Constanza Vega | Alina Silich | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
Constanza Vega form & Alina Silich form
Constanza Vega - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Julieta Estable | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
05.05.16 čtvrtfinále | vs. Victoria Bosio | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.16 2. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.16 1. kolo | vs. Francesca Rescaldani | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
28.04.16 2. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.16 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
25.04.16 2. kolo kval. | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.04.16 kvalifik. | vs. Macarena Asensos | 7-5, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Lins - antuka | ||||
15.04.16 semifinále | vs. Harmony Tan | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.16 čtvrtfinále | vs. Barbara Gatica | 6-73, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.16 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Giovanna Adriana Mendez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Amanda Andrade Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
31.03.16 čtvrtfinále | vs. Gabriela Ce | 6-3, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.03.16 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.16 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.16 kvalifik. | vs. Maria Agustina De Carli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.16 2. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
San Carlos - antuka | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Sofia Luini | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.07.15 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
27.07.15 čtvrtfinále | vs. Fernanda Brito | 6-3, 3-5, - Constanza Vega - skreč | detail zápasu | |
27.07.15 1. kolo | vs. Ornella Garavani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
27.04.15 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.04.15 čtvrtfinále | vs. Eduarda Piai | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.15 semifinále | vs. Guadalupe Perez Rojas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.15 1. kolo | vs. Maria Silva | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu |
Alina Silich - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
10.04.21 semifinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu |