ZÁPAS
26.08.20 | 1. kolo | Margot Yerolymos | Polina Leykina | 6-1, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-0 | Polina Leykina | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Margot Yerolymos | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Margot Yerolymos | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-0 | Polina Leykina | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Margot Yerolymos | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Margot Yerolymos | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Polina Leykina | |
0-0, 15-15 | ||
Margot Yerolymos | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-1 | Polina Leykina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Margot Yerolymos | 4-1 | |
0-0, 0-30 | ||
4-2 | Polina Leykina | |
0-0 | ||
Margot Yerolymos | 5-2 | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Margot Yerolymos vs. Polina Leykina - Vzájemné zápasy
26.08.20 | 1. kolo | Margot Yerolymos | Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
01.05.19 | 1. kolo | Margot Yerolymos | Polina Leykina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W25 Santa | antuka |
Margot Yerolymos form & Polina Leykina form
Margot Yerolymos - poslední zápasy
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
21.03.22 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.22 semifinále | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.22 čtvrtfinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Polina Leykina - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ioana Teodora Sava | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Michelle Dzjachangirova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Ulyana Hrabavets | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-72, 15-13 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 6-71, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.23 2. kolo | vs. Dunja Maric | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |