ZÁPAS
24.06.19 | 1. kolo kval. | Margaux Orange | Agnes Gustafsson | 6-3, 6-3 | W15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
30.01.01, 23 Let
30.01.01, 23 Let
Margaux Orange vs. Agnes Gustafsson - Vzájemné zápasy
24.06.19 | 1. kolo kval. | Margaux Orange | Agnes Gustafsson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Margaux Orange form & Agnes Gustafsson form
Margaux Orange - poslední zápasy
W25 Les - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.20 semifinále | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - skreč | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.20 2. kolo | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.20 kvalifik. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Agnes Gustafsson - poslední zápasy
W25 Jonkoping - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Sydney Berlin | 7-67, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 6-1, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 5-4, Zaklin Bokan - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | 6-3, 6-0 | detail zápasu |