Rusko
05.04.01, 22 Let
05.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
10.10.01, 22 Let
10.10.01, 22 Let
Anastasiya Khrustaleva vs. Margaux Maquet - Vzájemné zápasy
11.03.18 | 1. kolo kval. | Margaux Maquet | Anastasiya Khrustaleva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Anastasiya Khrustaleva form & Margaux Maquet form
Anastasiya Khrustaleva - poslední zápasy
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Yuhan Liu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | - | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alena Sergeychik | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 7-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Giulia Porzio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Quagliardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Chiara Merico | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Cozzi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Marie Mattel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 0-3, - Anastasiya Khrustaleva - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.01.18 kvalifik. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Claudia Williams | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Nurseda Akovalier | Nurseda Akovalier - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Margaux Maquet - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
09.07.18 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Priscilla Heise | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Dalila Said | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Adina Ardeleanu | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Camila Tumosa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Teodora Stinga | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Giulia Guidetti | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nieuwpoort - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. M'Balia Bangoura | 4-6, 1-6 | detail zápasu |