INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martina Spigarelli vs. Margaux Bovy - Vzájemné zápasy
06.12.16 | 1. kolo | Martina Spigarelli | Margaux Bovy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
01.12.16 | 2. kolo | Margaux Bovy | Martina Spigarelli | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Martina Spigarelli form & Margaux Bovy form
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Margaux Bovy - poslední zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Melis Yasar | 0-6, - Margaux Bovy - skreč | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Vinciane Remy | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.18 1. kolo | vs. Louise Wittouck | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Justine Pysson | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
16.06.18 finále | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.18 semifinále | vs. Shalimar Talbi | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Anastasia Chikalkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Lara Salden | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.18 čtvrtfinále | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Alice Matteucci | 7-63, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Elixane Lechemia | 6-71, 0-6 | detail zápasu |