INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mariia Tkacheva vs. Margaux Bovy - Vzájemné zápasy
09.05.18 | 1. kolo | Margaux Bovy | Mariia Tkacheva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Mariia Tkacheva form & Margaux Bovy form
Mariia Tkacheva - poslední zápasy
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-2, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Kira Pavlova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Weronika Ewald | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Yujin Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Fang An Lin | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Mariia Masiianskaia | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-4, - Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Darya Shauha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Margaux Bovy - poslední zápasy
Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Melis Yasar | 0-6, - Margaux Bovy - skreč | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Vinciane Remy | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.18 1. kolo | vs. Louise Wittouck | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Justine Pysson | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.18 1. kolo | vs. Stephanie Nemtsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
Sassuolo - antuka | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
16.06.18 finále | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.18 semifinále | vs. Shalimar Talbi | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Anastasia Chikalkina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Lara Salden | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 4-6, 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.18 čtvrtfinále | vs. Elizabeth Halbauer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.18 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Alice Matteucci | 7-63, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Elixane Lechemia | 6-71, 0-6 | detail zápasu |