INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Yuqi Sheng vs. Margarita Skryabina - Vzájemné zápasy
06.02.18 | 1. kolo | Margarita Skryabina | Yuqi Sheng | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
13.03.17 | kvalifik. | Margarita Skryabina | Yuqi Sheng | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Yuqi Sheng form & Margarita Skryabina form
Yuqi Sheng - poslední zápasy
W25 Nanning - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 6-3, 1-0, Siqi Cao - skreč | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Siqi Cao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Amy Zhu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Jia Qi Kang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Hsuan Huang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou - tvrdý | ||||
29.10.18 2. kolo kval. | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Ayumi Hirata | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
21.09.18 semifinále | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Meiqi Guo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Qianqian Zhao | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Yuxin Zhang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
14.09.18 semifinále | vs. Meiqi Guo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.18 čtvrtfinále | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jiayun Zhu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Chloe Isabella Tsang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Margarita Skryabina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 6-2, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 5-7, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Sanne Schalekamp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Yujin Kim | 6-76, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Amy Sucha | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 3-0, Anna Jakovleva - skreč | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Liv Hovde | 7-67, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Akilah James | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
08.06.18 semifinále | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.18 čtvrtfinále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu |