ZÁPAS
18.09.17 | 1. kolo kval. | Margarita Skryabina | Diana Demidova | 4-6, 7-5, 6-4 | Saint Petersburg | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Margarita Skryabina vs. Diana Demidova - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Margarita Skryabina | Diana Demidova | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Saint Petersburg | tvrdý I. |
Margarita Skryabina form & Diana Demidova form
Margarita Skryabina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Vittoria Modesti | 6-2, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 5-7, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Sanne Schalekamp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Yujin Kim | 6-76, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Amy Sucha | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 3-0, Anna Jakovleva - skreč | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Liv Hovde | 7-67, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Akilah James | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
08.06.18 semifinále | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.18 čtvrtfinále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.18 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu |
Diana Demidova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |