ZÁPAS
03.06.19 | 1. kolo kval. | Manca Pislak | Diana Demidova | 7-5, 7-66 | W25 Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Manca Pislak | Diana Demidova | |
1. podání % | 57/91 (63%) | 51/79 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/57 (61%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/34 (18%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané break-bally | 9/12 (75%) | 8/12 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 47/79 (59%) | 50/91 (55%) |
Vyhrané body celkem | 88/170 (52%) | 82/170 (48%) |
Dvojchyby | 13 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Diana Demidova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Manca Pislak | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Manca Pislak | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
2-4 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Manca Pislak | 3-4 | |
0-0 | ||
Manca Pislak | 4-4 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Manca Pislak | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Diana Demidova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Manca Pislak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Manca Pislak | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0 | ||
4-3 | Diana Demidova | |
0-0, 15-40, 40-A | ||
Manca Pislak | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Manca Pislak | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-5 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Manca Pislak | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-6 | Diana Demidova | |
0-0, 2-2, 30-40 | ||
7-66 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Manca Pislak vs. Diana Demidova - Vzájemné zápasy
03.06.19 | 1. kolo kval. | Manca Pislak | Diana Demidova | 7-5, 7-66 | detail zápasu | W25 Minsk | antuka |
Manca Pislak form & Diana Demidova form
Manca Pislak - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
28.09.22 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Diana Demidova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |