INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mana Ayukawa vs. Pei-Chi Lee - Vzájemné zápasy
09.03.22 | 1. kolo | Mana Ayukawa | Pei-Chi Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
23.11.15 | 1. kolo kval. | Pei-Chi Lee | Mana Ayukawa | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | Toyota | koberec |
28.07.14 | 2. kolo kval. | Mana Ayukawa | Pei-Chi Lee | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Wuhan | tvrdý |
07.01.13 | 1. kolo | Mana Ayukawa | Pei-Chi Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
13.02.12 | kvalifik. | Pei-Chi Lee | Mana Ayukawa | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | Antalya Kaya | antuka |
Mana Ayukawa form & Pei-Chi Lee form
Mana Ayukawa - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Josy Daems | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Brandy Walker | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Melisa Ercan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ellie Daniels | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Ana Grubor | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Gagnon | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-73, 1-3, - Mana Ayukawa - skreč | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Katie Boulter | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-73, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Sayaka Ishii | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
06.02.23 1. kolo kval. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Pei-Chi Lee - poslední zápasy
W25 Tainan - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detail zápasu |