ZÁPAS
28.08.19 | 1. kolo | Man Ying Maggie Ng | Dabin Oh | 6-2, 6-1 | W15 Yeongwol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Man Ying Maggie Ng | Dabin Oh | |
1. podání % | 34/56 (61%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/34 (65%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 27/40 (68%) | 22/56 (39%) |
Vyhrané body celkem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Man Ying Maggie Ng | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dabin Oh | |
0-0 | ||
Man Ying Maggie Ng | 2-0 | |
Man Ying Maggie Ng | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Man Ying Maggie Ng | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Dabin Oh | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dabin Oh | |
Man Ying Maggie Ng | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Dabin Oh | |
Man Ying Maggie Ng | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Man Ying Maggie Ng | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Dabin Oh | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Man Ying Maggie Ng | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
02.06.94, 29 Let
02.06.94, 29 Let
Man Ying Maggie Ng vs. Dabin Oh - Vzájemné zápasy
28.08.19 | 1. kolo | Man Ying Maggie Ng | Dabin Oh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Man Ying Maggie Ng form & Dabin Oh form
Man Ying Maggie Ng - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 3-0, Yifan Sun - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shanelle Iaconi | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Carolann Delaunay | 6-0, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Feier Hu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jiaying He | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanaha Ozawa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Minori Ishida | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Madison Frahn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.04.23 1. kolo | vs. Xiaoyan Xue | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 2-6, - Man Ying Maggie Ng - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Dabin Oh - poslední zápasy
W25 Incheon - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu |