ZÁPAS
12.09.20 | semifinále | Malene Helgo | Petia Arshinkova | 6-2, 7-5 | W15 Varna | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Malene Helgo | Petia Arshinkova | |
1. podání % | 38/67 (57%) | 61/83 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/38 (68%) | 27/61 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/29 (45%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 44/83 (53%) | 28/67 (42%) |
Vyhrané body celkem | 83/150 (55%) | 67/150 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Malene Helgo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Malene Helgo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Malene Helgo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Petia Arshinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Malene Helgo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Petia Arshinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Malene Helgo vs. Petia Arshinkova - Vzájemné zápasy
12.09.20 | semifinále | Malene Helgo | Petia Arshinkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | W15 Varna | antuka |
Malene Helgo form & Petia Arshinkova form
Malene Helgo - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 finále | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | detail zápasu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | detail zápasu |
Petia Arshinkova - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Mia Kupres | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
29.04.21 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.04.21 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Oceane Babel | 6-3, 6-75, 6-70 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.20 semifinále | vs. Malene Helgo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.20 čtvrtfinále | vs. Ozlem Uslu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.20 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-76, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bhopal - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | detail zápasu |