Maja Radenkovic vs. Helena Spiridis 08.03.2020

Maja Radenkovic vs. Helena Spiridis 08.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Maja Radenkovic Helena Spiridis 4-6, 6-1, 10-8 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-8

Maja Radenkovic
Švédsko
07.04.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
16.03.01, 19 Let







Helena Spiridis
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Maja Radenkovic vs. Helena Spiridis - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Maja RadenkovicHelena Spiridis4-6, 6-1, 10-8 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Maja Radenkovic - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Marta Custic5-7, 2-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Helena Spiridis4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger3-6, 6-1, 3-10 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Sara Gambogi0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Haine Ogata6-2, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
22.01.20
1. kolo kval.
vs. Tamara Barad Itzhaki1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Jantje Tilbuerger6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
26.11.19
kvalifik.
vs. Anhelina Kalita1-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-4, 6-1 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Diana Mascenikova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Elena Korokozidi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
30.10.19
1. kolo
vs. Olivia Malm1-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Sofiya Chekhlystova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Emilie Elde7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
23.10.19
1. kolo
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-71 prohradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Helena Narmont6-3, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Frida Bostrand6-2, 4-6, 11-9 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
30.09.19
kvalifik.
vs. Elena Kraleva6-74, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Gothenburg - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Klara Milicevic4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Fanny Norin6-1, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nathalie Johansson7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Andjela Jocovic4-6, 6-3, 6-72 prohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
24.06.18
1. kolo kval.
vs. Zoe Kruger2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Malene Helgo3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden Helsingborg - antuka
27.06.16
1. kolo kval.
vs. Olga Helmi3-6, 3-6 prohradetail zápasu

Helena Spiridis - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Maja Radenkovic6-4, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Anna Ukolova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Stella Wiesemann2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Izabela Gabriela Novac3-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.02.20
kvalifik.
vs. Simona Ogescu1-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.02.20
2. kolo kval.
vs. Helena Narmont1-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
Australia W25 Launceston - tvrdý
02.02.20
2. kolo kval.
vs. Daniella Dimitrova0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Australia W60 Burnie - tvrdý
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Alana Parnaby0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Australia W60 Bendigo - tvrdý
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Haruna Arakawa1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Canberra - tvrdý
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Ivana Popovic5-7, 4-6 prohradetail zápasu
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Kristina Stojkovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Canberra - antuka
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Marianna Zakarlyuk1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Bendigo - tvrdý
06.11.17
1. kolo kval.
vs. Renee McBryde2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia Mornington - antuka
27.03.17
2. kolo kval.
vs. Nagi Hanatani1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.03.17
1. kolo kval.
vs. Sophia Cannizzaro6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Australia Mornington - antuka
20.03.17
2. kolo kval.
vs. Viktorija Rajicic6-74, 2-6 prohradetail zápasu
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Mildura - tráva
06.03.17
1. kolo kval.
vs. Ivana Popovic1-6, 2-6 prohradetail zápasu
<