ZÁPAS
26.10.17 | čtvrtfinále | Maia Lumsden | Sarah Beth Grey | 7-5, 6-1 | Wirral | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Maia Lumsden | Sarah Beth Grey | |
1. podání % | 37/58 (64%) | 54/74 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/37 (78%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 34/74 (46%) | 17/58 (29%) |
Vyhrané body celkem | 75/132 (57%) | 57/132 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 4 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maia Lumsden vs. Sarah Beth Grey - Vzájemné zápasy
21.07.20 | 1. kolo | Sarah Beth Grey | Maia Lumsden | 6-4, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
26.10.17 | čtvrtfinále | Maia Lumsden | Sarah Beth Grey | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Wirral | tvrdý I. |
13.01.14 | 1. kolo | Maia Lumsden | Sarah Beth Grey | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Glasgow | tvrdý I. |
Maia Lumsden form & Sarah Beth Grey form
Maia Lumsden - poslední zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Sarah Beth Grey - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | detail zápasu |