ZÁPAS
01.11.17 | 2. kolo | Maia Lumsden | Margot Yerolymos | 4-6, 7-5, 6-1 | Sunderland | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Maia Lumsden | Margot Yerolymos | |
1. podání % | 65/106 (61%) | 53/88 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/65 (68%) | 34/53 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/41 (46%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 41/88 (47%) | 43/106 (41%) |
Vyhrané body celkem | 104/194 (54%) | 90/194 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maia Lumsden vs. Margot Yerolymos - Vzájemné zápasy
01.11.17 | 2. kolo | Maia Lumsden | Margot Yerolymos | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | Sunderland | tvrdý I. |
02.11.15 | čtvrtfinále | Margot Yerolymos | Maia Lumsden | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | Heraklion | tvrdý |
Maia Lumsden form & Margot Yerolymos form
Maia Lumsden - poslední zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Margot Yerolymos - poslední zápasy
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Oeiras - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Oeiras - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
21.03.22 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.22 semifinále | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.02.22 čtvrtfinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.22 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - skreč | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.07.21 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | detail zápasu |