ZÁPAS
08.11.18 | čtvrtfinále | Maia Lumsden | Barbara Haas | 7-5, 6-0 | Shrewsbury | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Maia Lumsden | Barbara Haas | |
1. podání % | 28/45 (62%) | 38/63 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/28 (89%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 12/25 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/63 (51%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 65/108 (60%) | 43/108 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Barbara Haas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maia Lumsden | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Barbara Haas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maia Lumsden | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Maia Lumsden | 6-5 | |
7-5 |
2 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Barbara Haas | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-0 | Barbara Haas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maia Lumsden vs. Barbara Haas - Vzájemné zápasy
08.11.18 | čtvrtfinále | Maia Lumsden | Barbara Haas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Shrewsbury | tvrdý I. |
Maia Lumsden form & Barbara Haas form
Maia Lumsden - poslední zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Barbara Haas - poslední zápasy
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bronx - tvrdý | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Florence Fohnen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
16.07.22 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
08.07.22 čtvrtfinále | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.22 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 7-65, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
09.06.22 čtvrtfinále | vs. Laura Siegemund | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.22 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-0, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
27.05.22 čtvrtfinále | vs. Sara Errani | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
26.05.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.22 1. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-6 | detail zápasu |