ZÁPAS
31.07.18 | 1. kolo | Maia Lumsden | Angelica Moratelli | 6-3, 6-3 | Woking | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maia Lumsden | Angelica Moratelli | |
1. podání % | 28/51 (55%) | 26/51 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/23 (74%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/51 (41%) | 13/51 (25%) |
Vyhrané body celkem | 59/102 (58%) | 43/102 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-1 | Angelica Moratelli | |
2-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maia Lumsden | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maia Lumsden | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maia Lumsden | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Angelica Moratelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maia Lumsden | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maia Lumsden | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Maia Lumsden | 2-2 | |
Maia Lumsden | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Angelica Moratelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maia Lumsden vs. Angelica Moratelli - Vzájemné zápasy
31.07.18 | 1. kolo | Maia Lumsden | Angelica Moratelli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Woking | tvrdý |
Maia Lumsden form & Angelica Moratelli form
Maia Lumsden - poslední zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Angelica Moratelli - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detail zápasu |