ZÁPAS
01.03.17 | 2. kolo | Mahak Jain | Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-3 | Gwalior | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mahak Jain | Sri Peddi Reddy | |
1. podání % | 33/50 (66%) | 20/52 (38%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/33 (67%) | 15/20 (75%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 6/32 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/52 (60%) | 20/50 (40%) |
Vyhrané body celkem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mahak Jain vs. Sri Peddi Reddy - Vzájemné zápasy
01.03.17 | 2. kolo | Mahak Jain | Sri Peddi Reddy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Gwalior | tvrdý |
Mahak Jain form & Sri Peddi Reddy form
Mahak Jain - poslední zápasy
W25 Navi - tvrdý | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Amina Anshba | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
18.08.19 finále | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.19 semifinále | vs. Fiona Codino | 6-1, 4-0, Fiona Codino - skreč | detail zápasu | |
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-0, Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
11.08.19 finále | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Lexie Stevens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Tiffany William | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ellie Douglas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Pang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Yuuki Tanaka | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Navi Mumbai - tvrdý | ||||
21.12.18 semifinále | vs. Barbara Haas | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, Ya-Hsuan Lee - skreč | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Sri Peddi Reddy - poslední zápasy
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Mai Minokoshi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Prerna Bhambri | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Renee Singh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Sabath Ibrahim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Stephanie Kent | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.18 kvalifik. | vs. Jane Stewart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 7-62, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Mayssa Tebourbi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.18 kvalifik. | vs. Hanine Boudjadi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Jakarta - tvrdý | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Jiakang Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-2, 6-1 | detail zápasu |