ZÁPAS
10.11.19 | 2. kolo kval. | Magdalena Stoilkovska | Liubov Demidova | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maced?nsko
12.04.96, 27 Let
21 674 $
12.04.96, 27 Let
21 674 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.09.00, 23 Let
24.09.00, 23 Let
Magdalena Stoilkovska vs. Liubov Demidova - Vzájemné zápasy
10.11.19 | 2. kolo kval. | Magdalena Stoilkovska | Liubov Demidova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Magdalena Stoilkovska form & Liubov Demidova form
Magdalena Stoilkovska - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Kuczer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 6-4, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Manca Pislak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-1, Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-75, 6-4, 2-0, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Izabelle Persson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-74, 0-2, - Magdalena Stoilkovska - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Dunja Maric | 7-67, 5-7, 6-1 | detail zápasu |
Liubov Demidova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu |