ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Magdalena Hedrzak | Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-4 | W25 Grodzisk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Poľsko
16.11.01, 22 Let
16.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
19.04.98, 25 Let
19.04.98, 25 Let
Magdalena Hedrzak vs. Katsiaryna Skachkova - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Magdalena Hedrzak | Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Grodzisk | antuka |
Magdalena Hedrzak form & Katsiaryna Skachkova form
Magdalena Hedrzak - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Engy Abouelseoud | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.01.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
15.08.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Justyna Sasiak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Lenka Stara | 7-66, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Sabina Richtrova | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Katsiaryna Skachkova - poslední zápasy
W15 Waco - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | detail zápasu |