ZÁPAS
26.01.19 | semifinále | Magali Kempen | Anna Siskova | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Magali Kempen | Anna Siskova | |
1. podání % | 50/67 (75%) | 26/41 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/50 (54%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 26/41 (63%) | 29/67 (43%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Magali Kempen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Magali Kempen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anna Siskova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Magali Kempen | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0 | ||
Magali Kempen | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Magali Kempen | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40 | ||
4-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Magali Kempen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Magali Kempen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Magali Kempen vs. Anna Siskova - Vzájemné zápasy
09.02.22 | 2. kolo | Magali Kempen | Anna Siskova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W25 Birmingham | tvrdý I. |
26.01.19 | semifinále | Magali Kempen | Anna Siskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Magali Kempen form & Anna Siskova form
Magali Kempen - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Aravane Rezai | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
10.02.24 finále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
09.02.24 semifinále | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-610, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-72, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Evgeniya Rodina | 6-3, 6-0 | detail zápasu |