ZÁPAS
12.04.19 | čtvrtfinále | Magali Kempen | Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Magali Kempen | Anastasia Zolotareva | |
1. podání % | 31/49 (63%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Magali Kempen | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magali Kempen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Magali Kempen | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Magali Kempen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Magali Kempen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Magali Kempen | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Anastasia Zolotareva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Magali Kempen | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Magali Kempen vs. Anastasia Zolotareva - Vzájemné zápasy
12.04.19 | čtvrtfinále | Magali Kempen | Anastasia Zolotareva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Magali Kempen form & Anastasia Zolotareva form
Magali Kempen - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Aravane Rezai | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
10.02.24 finále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
09.02.24 semifinále | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 čtvrtfinále | vs. Alina Charaeva | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-610, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-72, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Anastasia Zolotareva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Luna Vujovic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Rinon Okuwaki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-0, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-0, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-0 | detail zápasu |