ZÁPAS
24.07.17 | 2. kolo kval. | Madison Bourguignon | Aline Thommen | 6-2, 6-4 | Targu Jiu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
19.09.97, 26 Let
15 084 $
19.09.97, 26 Let
15 084 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
02.11.97, 26 Let
02.11.97, 26 Let
Madison Bourguignon vs. Aline Thommen - Vzájemné zápasy
31.07.17 | 2. kolo kval. | Madison Bourguignon | Aline Thommen | 6-4, 7-66 | detail zápasu | Targu Jiu | antuka |
24.07.17 | 2. kolo kval. | Madison Bourguignon | Aline Thommen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Targu Jiu | antuka |
Madison Bourguignon form & Aline Thommen form
Madison Bourguignon - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | - | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Versace Gatti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Katherine Hui | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Federica Oana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 7-66, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 3-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Anushka Ashar | 6-0, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Carole Monnet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Lindsay Zink | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu |
Aline Thommen - poslední zápasy
W15 Norrkoping - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-2, - Aline Thommen - skreč | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Brittany Collens | 6-3, 3-0, Brittany Collens - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Norhan Hesham | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sara Donnini | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.05.21 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Anita Bertoloni | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 7-60, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 7-64, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-1 | detail zápasu |