ZÁPAS
19.03.18 | kvalifik. | Maddison Inglis | Michika Ozeki | 6-2, 6-2 | Canberra | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maddison Inglis | Michika Ozeki | |
1. podání % | 22/41 (54%) | 34/50 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/22 (73%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maddison Inglis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Michika Ozeki | |
3-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maddison Inglis | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maddison Inglis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Michika Ozeki | |
1-0 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maddison Inglis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Michika Ozeki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maddison Inglis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maddison Inglis | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Michika Ozeki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maddison Inglis vs. Michika Ozeki - Vzájemné zápasy
19.03.18 | kvalifik. | Maddison Inglis | Michika Ozeki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Canberra | antuka |
27.10.14 | 2. kolo | Maddison Inglis | Michika Ozeki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Margaret River | tvrdý |
Maddison Inglis form & Michika Ozeki form
Maddison Inglis - poslední zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Shiho Akita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Maegan Manasse | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Swan - tráva | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Sarah Rokusek | 5-7, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
17.03.24 finále | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Monique Barry | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-2, Destanee Aiava - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Milan Krish | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Michika Ozeki - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Yanan Hou | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu |