ZÁPAS
06.10.18 | semifinále | Lyubov Kostenko | Daria Snigur | 6-4, 6-3 | Chornomorsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lyubov Kostenko | Daria Snigur | |
1. podání % | 41/64 (64%) | 43/63 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/41 (61%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 32/63 (51%) | 27/64 (42%) |
Vyhrané body celkem | 69/127 (54%) | 58/127 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 1-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Lyubov Kostenko | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 2-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Lyubov Kostenko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lyubov Kostenko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Daria Snigur | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lyubov Kostenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Daria Snigur | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Daria Snigur | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lyubov Kostenko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 5-3 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Ukrajina
28.03.03, 21 Let
28.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lyubov Kostenko vs. Daria Snigur - Vzájemné zápasy
06.10.18 | semifinále | Lyubov Kostenko | Daria Snigur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Chornomorsk | antuka |
Lyubov Kostenko form & Daria Snigur form
Lyubov Kostenko - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kyiv - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
17.11.20 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Yuliana Lizarazo | - | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
28.01.20 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Daria Snigur - poslední zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu |