Rusko
12.02.02, 22 Let
12.02.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Iuliia Nikitina vs. Luna Meers - Vzájemné zápasy
25.11.18 | 2. kolo kval. | Luna Meers | Iuliia Nikitina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Iuliia Nikitina form & Luna Meers form
Iuliia Nikitina - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
30.12.21 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Karina Rizvanova | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 0-2, - Iuliia Nikitina - skreč | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
14.07.21 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.21 kvalifik. | vs. Jantje Tilbuerger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emily Castillo | 6-3, 4-6, 10-12 | detail zápasu |
Luna Meers - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.04.19 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detail zápasu |