INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Meritxell Perera Ros vs. Liudmila Samsonova - Vzájemné zápasy
04.05.17 | 2. kolo | Liudmila Samsonova | Meritxell Perera Ros | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Meritxell Perera Ros form & Liudmila Samsonova form
Meritxell Perera Ros - poslední zápasy
Telde - antuka | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Getxo - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ines Moreno Itza | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alba Escalona Perny | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Jessica Ho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Pia Cuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Aina Domingo Bernabeu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monzon - tvrdý | ||||
06.05.18 kvalifik. | vs. Andrea Martinez | 3-6, 6-2, 6-71 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.03.18 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.03.18 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Liudmila Samsonova - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Naomi Osaka | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
21.02.24 3. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | Anastasia Pavlyuchenkova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Elena Rybakina | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Barbora Krejcikova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý I. | ||||
27.10.23 | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 | vs. Lin Zhu | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Iga Swiatek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Elena Rybakina | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 3. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-4, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo | vs. Petra Kvitova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Madison Keys | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Claire Liu | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Jessica Pegula | 1-6, 0-6 | detail zápasu |