Nemecko
12.07.99, 24 Let
10 825 $
12.07.99, 24 Let
10 825 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Franziska Kommer vs. Lucrezia Stefanini - Vzájemné zápasy
08.10.17 | 2. kolo | Lucrezia Stefanini | Franziska Kommer | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Franziska Kommer form & Lucrezia Stefanini form
Franziska Kommer - poslední zápasy
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - skreč | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
06.10.18 semifinále | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.18 čtvrtfinále | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
04.10.18 2. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Lucrezia Stefanini - poslední zápasy
W100 Oeiras - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Carole Monnet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 5-0, Erika Andreeva - skreč | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kali Supova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 7-62, 4-6, - Lucrezia Stefanini - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Clara Burel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu |