ZÁPAS
25.08.18 | semifinále | Lucie Wargnier | Sinja Kraus | 6-3, 6-74, 6-3 | Wanfercee Baulet | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucie Wargnier | Sinja Kraus | |
1. podání % | 73/117 (62%) | 67/97 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/73 (60%) | 37/67 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/44 (50%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 45/97 (46%) | 51/117 (44%) |
Vyhrané body celkem | 111/214 (52%) | 103/214 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Lucie Wargnier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucie Wargnier | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
1-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
2-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Wargnier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Wargnier | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lucie Wargnier | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucie Wargnier | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Wargnier | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucie Wargnier | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucie Wargnier | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucie Wargnier | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Sinja Kraus | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Lucie Wargnier | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Wargnier | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Wargnier | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lucie Wargnier | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucie Wargnier | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Lucie Wargnier vs. Sinja Kraus - Vzájemné zápasy
25.08.18 | semifinále | Lucie Wargnier | Sinja Kraus | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | Wanfercee Baulet | antuka |
Lucie Wargnier form & Sinja Kraus form
Lucie Wargnier - poslední zápasy
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.21 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | detail zápasu |
Sinja Kraus - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 finále | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - skreč | detail zápasu |