Lucie Petruzelova vs. Laetitia Pulchartova 22.06.2020

Lucie Petruzelova vs. Laetitia Pulchartova 22.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

22.06.201. koloLucie Petruzelova Laetitia Pulchartova 6-3, 5-7, 10-7 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

2
3-1Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
0-0, 0-30, 15-30
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva3-2
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40
4-2Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
0-0
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva4-3
0-0, 0-15
4-4Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva5-4
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
5-5Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
0-0
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva5-6
5-7
3
0-0Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva2-1
4-2Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva4-3
6-3Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva7-4
8-4Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
Lucie Petruzelova Lucie Petruzelova podáva8-6
9-6Laetitia Pulchartova Laetitia Pulchartova podáva
10-7

Lucie Petruzelova
Česká republika
30.08.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
18.01.01, 19 Let




899
18
13 277 $
Laetitia Pulchartova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Lucie Petruzelova vs. Laetitia Pulchartova - Vzájemné zápasy

22.06.201. koloLucie PetruzelovaLaetitia Pulchartova6-3, 5-7, 10-7 detail zápasu All Lower antuka
25.11.191. kolo kval.Laetitia PulchartovaLucie Petruzelova6-3, 6-3 detail zápasuCzech Republic W15 Milovice tvrdý I.

Lucie Petruzelova - poslední zápasy

Czech Republic W25 Prerov - antuka
21.09.20
1. kolo kval.
vs. Yana Morderger1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
14.09.20
2. kolo kval.
vs. Nikola Tomanova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Aleksandra Pitak6-1, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Italy W15 Trieste - antuka
30.08.20
1. kolo kval.
vs. Nuria Brancaccio6-719, 1-6 prohradetail zápasu
Holland W15 Alkmaar - antuka
24.08.20
2. kolo kval.
vs. Julia Avdeeva2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Oeiras - antuka
17.08.20
2. kolo kval.
vs. Valentina Losciale6-3, 6-1 výhradetail zápasu
17.08.20
kvalifik.
vs. Celia Cervino Ruiz5-7, 3-6 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
27.07.20
1. kolo
vs. Kristyna Tomajkova0-6, 0-6 prohradetail zápasu
13.07.20
1. kolo
vs. Linda Klimovicova1-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Veronika Vlkovska2-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Laetitia Pulchartova6-3, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
05.03.20
2. kolo
vs. Nastja Kolar1-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Jasmijn Gimbrere7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Sina Herrmann2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Mayya Gorbunova6-3, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Destinee Martins2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
06.12.19
čtvrtfinále
vs. Veronika Pepelyaeva5-7, 0-6 prohradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Nikola Breckova3-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Justina Mikulskyte6-2, 0-6, 7-65 výhradetail zápasu
03.12.19
kvalifik.
vs. Martina Pradova3-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.12.19
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger6-4, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Laetitia Pulchartova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
09.11.19
1. kolo kval.
vs. Chiara Girelli5-7, 6-72 prohradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
05.11.19
1. kolo
vs. Nikola Breckova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Ortisei - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Sara Gambogi4-6, 6-73 prohradetail zápasu
28.10.19
kvalifik.
vs. Sophie Walzl6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Federica Arcidiacono1-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Anna Martemyanova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Anastasiya Komar6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Brno - antuka
24.09.19
kvalifik.
vs. Petra Sedlackova3-6, 0-6 prohradetail zápasu

Laetitia Pulchartova - poslední zápasy

Tunisia W15 Monastir - tvrdý
22.09.20
1. kolo
vs. Yuliya Hatouka6-78, 7-65, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
15.09.20
1. kolo
vs. Tereza Dejnozkova7-62, 2-6, 6-72 prohradetail zápasu
Portugal W15 Oeiras - antuka
17.08.20
2. kolo kval.
vs. Helene Pellicano3-6, 4-6 prohradetail zápasu
All Lower - antuka
27.07.20
1. kolo
vs. Veronika Vlkovska0-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.07.20
1. kolo
vs. Kristyna Hrabalova4-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Lucie Petruzelova3-6, 7-5, 7-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.02.20
1. kolo
vs. Darya Astakhova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Anja Draskovic4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
03.12.19
1. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann3-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
26.11.19
kvalifik.
vs. Kristyna Tomajkova4-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Lucie Petruzelova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
20.11.19
1. kolo
vs. Mayuka Aikawa4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
15.11.19
1. kolo
vs. Anfisa Danilchenko2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Maria Jose Portillo Ramirez6-4, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Julia Konishi Camargo Silva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Delisha Guttikonda6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Rebeka Masarova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Santarem - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. Ekaterina Shalimova1-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Mariami Akhalaia6-2, 7-67 výhradetail zápasu
Portugal W60 Caldas - tvrdý
25.09.19
1. kolo
vs. Sarah Beth Grey0-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Valeria Koussenkova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Sashi Kempster7-64, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Andreea Ghitescu6-3, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Anna Kubareva3-6, 7-5, 7-10 prohradetail zápasu
Izrael W15 Sajur - tvrdý
05.09.19
2. kolo
vs. Lina Glushko6-74, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Arianne Hartono2-6, 7-61, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael W25 Kiryat - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Freya Christie7-5, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Neta Tamir6-1, 6-0 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Sivan Raizman6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Spain W25+H Las - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Salma Ziouti4-6, 1-6 prohradetail zápasu
<