ZÁPAS
30.07.18 | kvalifik. | Lucie Petruzelova | Andrina Peer | 5-7, 6-2, 6-1 | Biella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Lucie Petruzelova | Andrina Peer | |
1. podání % | 59/103 (57%) | 38/94 (40%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/59 (53%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 25/44 (57%) | 17/56 (30%) |
Vyhrané break-bally | 9/17 (53%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 54/94 (57%) | 47/103 (46%) |
Vyhrané body celkem | 110/197 (56%) | 87/197 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 23 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Andrina Peer | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lucie Petruzelova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Andrina Peer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Andrina Peer | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Andrina Peer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lucie Petruzelova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Andrina Peer | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Lucie Petruzelova | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrina Peer | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucie Petruzelova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Lucie Petruzelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Andrina Peer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucie Petruzelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Andrina Peer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lucie Petruzelova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Česká republika
30.08.02, 21 Let
30.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.04.98, 26 Let
28.04.98, 26 Let
Lucie Petruzelova vs. Andrina Peer - Vzájemné zápasy
30.07.18 | kvalifik. | Lucie Petruzelova | Andrina Peer | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | Biella | antuka |
Lucie Petruzelova form & Andrina Peer form
Lucie Petruzelova - poslední zápasy
W25 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Nell Miller | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Marika Jones | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Tara Malik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 6-75, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 4-6, 6-0, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 7-65, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Andrina Peer - poslední zápasy
Ortisei - tvrdý I. | ||||
17.12.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.18 kvalifik. | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Gothenburg - antuka | ||||
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
30.04.18 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
19.02.18 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detail zápasu |