ZÁPAS
26.03.19 | 1. kolo | Loudmilla Bencheikh | Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-4 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Loudmilla Bencheikh | Paula Ortega Redondo | |
1. podání % | 38/62 (61%) | 31/66 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/38 (76%) | 22/31 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 30/66 (45%) | 18/62 (29%) |
Vyhrané body celkem | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Loudmilla Bencheikh | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Loudmilla Bencheikh | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Loudmilla Bencheikh | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Loudmilla Bencheikh | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Loudmilla Bencheikh | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Loudmilla Bencheikh | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Loudmilla Bencheikh | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Paula Ortega Redondo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Loudmilla Bencheikh | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
20.11.01, 22 Let
20.11.01, 22 Let
Loudmilla Bencheikh vs. Paula Ortega Redondo - Vzájemné zápasy
26.03.19 | 1. kolo | Loudmilla Bencheikh | Paula Ortega Redondo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Loudmilla Bencheikh form & Paula Ortega Redondo form
Loudmilla Bencheikh - poslední zápasy
W25 Perigueux - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Diane Parry | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.06.21 kvalifik. | vs. Helena Mohamed | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Capucine Sanoner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Anhelina Kalita | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Emina Bektas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Melissa Landres | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.20 1. kolo | vs. Rachel Leighton | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | Joanna Garland - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Paula Ortega Redondo - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 1-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Lucia Ros Parres | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Tian Jialin | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Angela Zambelli Caral | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Amira Bargaoui | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Viola Turini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Corte | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Zlateva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louisa Chirico | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 1-6 | detail zápasu |